nie. Maj 31st, 2020

Zwrot podatku

Zasiłek rodzinny w Holandii

Zwrot z podatku w Holandii

2 min read

Jeśli w zeszłym roku podatkowym byliśmy na stałe, legalnie zatrudnieni w Holandii, to konieczne jest rozliczenie się z tamtejszym urzędem skarbowym. Najlepszym, najszybszym i najpewniejszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się ze wszystkimi dokumentami do specjalistycznego biura, które zajmuje się rozliczaniem podatków polaków zza granicy. W wielu przypadkach możemy liczyć, że uzyskamy zwrot podatku, więc pojawi się dodatkowa gotówka, co zawsze jest warte naszej uwagi. Biuro specjalistycznej firmy, która zajmuje się rozliczaniem podatków z Holandii znajdziemy między innymi w miejscowości Garwolin.

Jakich terminów przestrzegamy w Holandii?

Holandia nie wymaga restrykcyjnego przestrzegania terminów składania deklaracji podatkowych. Jeśli złożymy je później to później otrzymamy pieniądze. Oficjalnie należy złożyć komplet dokumentów do końca marca, wówczas zwrot podatku wypłacany jest do końca czerwca. Jeśli jednak się spóźnimy to nic się nie stanie, jednak musimy uzbroić się w cierpliwość, bo urząd na rozpatrzenie naszego wniosku będzie miał od pół roku do nawet 3 lat. Wszystkie dowiemy się w biurze księgowym w miejscowości Głogów, które zajmuje się rozliczaniem podatków z Holandii i chętnie poprowadzi również naszą sprawę.

Ulgi w rozliczeniu podatkowym w Holandii

Dokonując rozliczenia podatkowego w Holandii możemy skorzystać z licznych ulg oraz dodatków. Do każdego z nich konieczne jest spełnienie określonych warunków. Pośród najpopularniejszych wśród polaków wymienia się ulgi na dziecko, oraz tzw. rozłąkowe. W jednym i drugim przypadku urząd wymaga od nas dostarczenia kompletu niezbędnych dokumentów, również z polski. Dzięki takim ulgom rozliczenie podatku w Holandii może być dla nas jeszcze bardziej korzystne, dlatego z pewnością warto udać się do specjalistycznego biura, które przeprowadzi nasze rozliczenie, aby mieć pewność, że korzystamy ze wszystkiego co nam przysługuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.