śr. Lip 8th, 2020

Zwrot podatku

Zasiłek rodzinny w Holandii

Pomoc w uzyskaniu zwrotu z podatku w Norwegii

1 min read

Norwegia jest krajem wyjątkowo restrykcyjnym jeśli chodzi o dotrzymanie terminów składania deklaracji podatkowych. Termin upływa 1 maja. W niektórych sytuacjach może się starać o jego odroczenie do końca tegoż miesiąca, jednak wymaga to złożenia stosownego wniosku przez internet. Jeśli tego nie zrobimy to urząd dokona rozliczenia za nas, jedynie na podstawie danych, które posiada w systemie, co może być dla nas niekorzystne, wiązać się z opłatami i brakiem ulg.

Profesjonalna pomoc jest wskazana

Jeśli wybierzemy pomoc profesjonalnego biura to możemy liczyć, że uzyskamy zwrot podatku z Norwegii i uwzględnione zostaną wszystkie ulgi jakie nam przysługują, zależnie od klasy podatkowej, w której się znajdujemy. Biuro, które może udzielić nam profesjonalnej pomocy znajduje się m.in. w miejscowości Mikołów. Zatrudnieni tam specjaliści dokonają pełnego rozliczenia za nas. Konieczne będzie jedynie dostarczenie niezbędnych dokumentów.

Jakie dokumenty są potrzebne?

Norweski urząd skarbowy prześle nam na początku roku specjalny wniosek do wypełnienia. Oprócz tego od pracodawcy otrzymamy dokument, który jest analogiczny do polskiego PIT-11. Z kolei z banku potrzebne będzie specjalne zaświadczenie o stanie naszego konta na dzień 31 grudnia. O wszelkich dokumentach z Polski i innych niezbędnych zostaniemy poinformowani przez wspierające nas w rozliczeniu biuro rachunkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.